PROJEKTYGARAZY.PL

NAJWIĘKSZA OFERTA GOTOWYCH PROJEKTÓW GARAŻY W 4 TECHNOLOGIACH

Zestawienia materiałów


Projekty domów

Nazwa projektustal [kg] drewno m3 pustaki [szt.] pustaki rodzaj dach m2
ACAPULCO1.6620.00801.7
ACAPULCO szkielet drewniany0000
ALABAMA2.1990.0102.4
ALEXANDRIA dom jednorodzinny0.0173.68503.32
ALEXANDRIA szkielet drewniany0000
AMADORA dom letniskowy0.2160.00400.53
ANDALUZJA dom letniskowy0000
ANGUS2.4680.01202.77
ANKARA0000
ARIZONA dom letniskowy0.4430.00600.9
AROSA dom letniskowy0.480.00600.98
AROSA szkielet drewniany, dom letniskowy0000
ATLANTA1.7330.01101.93
ATLANTA szkielet drewniany0000
AURORA dom letniskowy0.5290.00500.96
AURORA szkielet drewniany, dom letniskowy0000
AVALON dom mieszkalny jednorodzinny z poddaszem użytkowym2.5290.00701.56
AVALON szkielet drewniany, dom mieszkalny jednorodzinny z poddaszem użytkowym0000
AVERNO dom letniskowy0000
AWINION dom letniskowy0.3050.00901.2
AWINION dom letniskowy szkielet drewniany0000
BADAJOZ dom letniskowy0000
BAHIA dom letniskowy0000
BAHIA szkielet drewniany, dom letniskowy0000
BAMAKO dom letniskowy0.4640.00500.96
BARBADOS 2 dom letniskowy0.6560.00801.76
BARBADOS dom letniskowy0.3570.00601.4
BARBADOS dom letniskowy szkielet drewniany0000
BARI dom letniskowy z poddaszem0.4770.00800.9
BARI dom letniskowy z poddaszem szkielet drewniany 0000
BARLETTA0.9450.0101.74
BAYAMO 2 dom letniskowy0.7430.00600.54
BAYAMO dom letniskowy0.3270.00400.85
BAYAMO szkielet drewniany, dom letniskowy0000
BAZYLEA dom letniskowy0.3270.00500.95
BAZYLEA dom letniskowy szkielet drewniany0000
BELIZE1.9630.00802.5
BELLONA0000
BELLONA szkielet drewniany0000
BELLUNO1.4730.00801.93
BELO HORIZONTE dom letniskowy0.5150.00500.74
BERGAMO 2 dom letniskowy0.7780.01101.69
BERGAMO dom letniskowy0.6580.00901.31
BIBIONE3.6510.01602.85
BILBAO0.6220.00800
BILBAO szkielet drewniany0000
BOGOTA dom letniskowy0.5350.00601.05
BOLONIA - bliźniak (dla jednego segmentu)1.580.01101.9
BOLZANO dom letniskowy0000
BOSTON dom letniskowy0000
CALGARY dom letniskowy z poddaszem0001.26
CASA GRANDE2.0750.01302.44
CASABLANCA 2.1290.00925202.14
CASABLANCA szkielet drewniany0000
COLUMBIA3.363000.75
DAKAR dom letniskowy0000
DAVOS0000
DELHI dom letniskowy0000
DELHI dom letniskowy w szkielecie drewnianym0000
DOLORES1.7070.0102.42
DOLORES 23.2410.02102.85
DON BENITO2.4840.01202.75
EL PASO1.8420.00902.06
EL PINAR 20.5250.00601.4
EL PINAR dom z zielonym dachem0.3840.01401.38
ELDORADO0.9890.00900
ELDORADO szkielet drewniany0000
ESTELLA dom letniskowy0.3320.00600.99
FLORENCJA dom letniskowy0.3470.00500.95
GIZA2.3750.01102.25
GRENADA dom letniskowy0000
HAGA dom letniskowy0.2530.00300.56
HAGA dom letniskowy szkielet drewniany0000
HALIFAX3.7470.01502.68
HAWANA dom letniskowy0.3270.00500.86
HIDALGO0000
HONOLULU dom letniskowy0.360.00400.79
IBIZA - BLIŹNIAk (jeden segment)1.2450.02226721.9
INDIANA dom letniskowy0000
KAIR dom letniskowy0000
KAMPALA0.5650.0101.65
KAMPALA szkielet drewniany0000
KANSAS dom letniskowy0000
KATANIA1.1870.00601.5
KATANIA 22.1630.00601.54
KATANIA 2 szkielet drewniany, dom jednorodzinny z poddaszem użytkowym0000
KATANIA szkielet drewniany0000
KOLORADO dom letniskowy0000
LA LORA 2 dom letniskowy0.4490.0114931.38
LA LORA dom letniskowy0.4170.00516321.01
LA PALMA 2 C szkielet drewniany dom mieszkalny0000
LA PALMA 2 dom letniskowy0.3930.0101.24
LA PALMA 2 szkielet drewniany dom letniskowy0000
LA PALMA dom letniskowy0.3930.00400.96
LA PALMA szkielet drewniany dom letniskowy0000
LA PAMPA0.8920.00501.15
LA PAZ1.1120.01502.74
LAGOS0000
LAGUNA7.871000
LAGUNA 20000
LAMIA2.5210.00701.89
LAMIA 22.6720.00902
LAMIA 2 szkielet drewniany0000
LAMIA 32.9150.01102.37
LAMIA 3 szkielet drewniany0000
LAMIA 42.1390.00801.8
LAMIA 4 szkielet drewniany0000
LAMIA szkielet drewniany0000
LAS VEGAS1.3570.00902.11
LIMA dom letniskowy z poddaszem0.7350.00501.59
LIMONE 2 dom letniskowy0000
LIMONE dom letniskowy0.4110.00400.85
LIZBONA6.3690.01402.76
LOZANNA0.5660.0101.58
LUANDA0.5890.00601.3
LUANDA 21.1520.00701.32
LUANDA szkielet drewniany0000
LUBEKA0000
LUBLANA 2 C dom mieszkalny (zabudowa szeregowa)0000
LUBLANA 2 dom letniskowy (zabudowa szeregowa)0.8790.01601.75
LUBLANA dom letniskowy0.4690.00500.59
LUBLANA szkielet drewniany dom letniskowy0000
LUIZJANA dom letniskowy z poddaszem0000
MADERA 0000
MAKAO1.6090.01202.1
MALABO dom letniskowy0.5170.00801.2
MALAGA2.0340.01328962.94
MALIA2.790.0102.17
MALIBU1.770.01129072.23
MALIBU 21.3940.00901.73
MANAGUA dom letniskowy0000
MANILA1.7820.0123362.06
MANOA dom letniskowy0000.9
MARAKESZ1.2870.00702.21
MARBELLA1.1330.00901.62
MARBELLA szkielet drewniany0000
MAREA0.4910.01101.85
MAREA szkielet drewniany0000
MARMARIS dom letniskowy0.3330.00500.9
MARMARIS dom letniskowy szkielet drewniany0000
MELILLA dom letniskowy0.3640.00300.5
MERLO dom dwurodzinny2.8230.01202.32
MERLO szkielet drewniany, dom dwurodzinny0000
MILANO1.8030.00802.34
MILUZA0000
MINESOTA dom letniskowy0000
MIRAMAS 1.7780.00933762.29
MIRAMAS 22.5130.0102.05
MIRANDA1.3210.00701.79
MIRANDA 22.0210.00801.33
MODENA dom letniskowy0.5390.00701.35
MONTANA1.720.0102.25
MONTEVIDEO0000
MONTEVIDEO bale0.1990.0101.55
NEAPOL0000
NICEA 2 szkielet drewniany0000
NICEA szkielet drewniany0000
OKLAHOMA 2 dom letniskowy z poddaszem0000
OKLAHOMA dom letniskowy z poddaszem0.4570.00500.9
OKLAHOMA dom letniskowy z poddaszem szkielet drewniany0000
OLIMPIA 0000
OLIMPIA szkielet drewniany0000
ONTARIO z płazów drewnianych1.5230.01401.6
OREGON dom letniskowy0000
ORLEAN 2 dom letniskowy z poddaszem1.2530.00500.94
ORLEAN 2 dom letniskowy z poddaszem szkielet drewniany0000
ORLEAN 3 dom letniskowy z poddaszem1.1520.00501.21
ORLEAN 3 dom letniskowy z poddaszem szkielet drewniany0000
ORLEAN 4 dom letniskowy z poddaszem0000
ORLEAN 5 dom letniskowy z poddaszem0000
ORLEAN dom letniskowy z poddaszem1.2530.00500.95
ORLEAN dom letniskowy z poddaszem szkielet drewniany0000
OTTAWA1.2870.00701.58
PALANKA1.3320.00901.82
PALANKA 20000
PALERMO 3.8390.00902
PALMAS dom letniskowy0000
PALMAS szkielet drewniany dom letniskowy0000
PALMIRA1.5240.00901.75
PALPALA dom letniskowy0.4070.00701.25
PAMPELUNA1.7380.00902.16
PANAMA1.5510.00601.55
PAOLA6.5750.01441442.8
PASADENA0000
PERUGIA 2.1790.01130722.63
PORTO1.5880.01101.9
RIO 22.6880.0101.91
RIO GRANDE - BLIŹNIAK (jeden segment)2.5610.01433063.42
RIO za 279 tysięcy złotych - dom jednorodzinny2.2480.00801.96
Riobamba 2 dom letniskowy (zabudowa szeregowa)0000
RIOBAMBA dom letniskowy0.2580.004760.75
RIWIERA 1.0230.01401.68
ROSARIO2.2990.00701.32
SALAMANCA0000
SAN ANTONIO 2 dom letniskowy0000
SAN ANTONIO dom letniskowy0000
SAN DIEGO1.0040.01202.73
SAN MARINO5.4780.03707.61
SAN REMO1.0210.01402.52
SANTA CRUZ3.3010.01101.95
SANTA CRUZ bale0.9020.07101.87
SANTA FE1.2950.01504.25
SANTA FE 21.2260.01602.8
SANTA ROSA5.344002.07
SANTA SUSANA2.5040.01101.99
SANTA SUSANA 22.6060.01101.93
SANTANA0000
SANTIAGO1.720.00931042.15
SAO PAULO2.410.01602.22
SARAGOSSA1.7740.00902.15
SARI dom dwulokalowy0000
SAVONA3.1340.00801.64
SAVONA 20000
SEVILLA1.4310.00601.64
SEVILLA 2 1.2640.00501.39
SEVILLA 2 szkielet drewniany0000
SEVILLA szkielet drewniany 0000
SIENA1.5750.01102.35
SOFIA3.6330.00902.4
SPARTA - BLIŹNIAK (jeden segment)1.290.00601.5
SYDNEY dom letniskowy z poddaszem użytkowym0000
TOLEDO0.8630.0101.81
TORONTO 2 C dom mieszkalny (zabudowa szeregowa)1.0450.01602.61
TORONTO 2 dom letniskowy (zabudowa szeregowa)0000
TORONTO dom letniskowy0.2650.00401.02
TORONTO dom letniskowy szkielet drewniany0000
TOSKANIA (zabudowa szeregowa)1.6530.0101.83
TRYPOLIS1.3180.00701.77
TRYPOLIS 22.5730.00601.81
TRYPOLIS 2 szkielet drewniany0000
TRYPOLIS 33.2920.00601.83
TRYPOLIS 3 szkielet drewniany0000
TRYPOLIS 43.2940.00701.83
TRYPOLIS szkielet drewniany0000
TULUZA dom letniskowy0.3120.00400.95
VALENCIA1.3160.02527122.09
VERA CRUZ dom letniskowy0.3720.00701.08
VERONA1.6650.0132002.43
VIGO dom letniskowy0.3690.00600.73
VIRGINIA0000
VITORIA projekt domu mieszkalnego4.360.01903.11
WENECJA2.6010.01503.2
Zielony taras/balkon w Twoim domu - zaprojektujemy go dla Ciebie0000
Projekty garaży

G121 garaż jednostanowiskowy z werandą i pomieszczeniem gospodarczym0.3440.00910451.26
G60 garaż dwustanowiskowy z pomieszczeniem gospodarczym0.3990.00601.17
G7 garaż trzystanowiskowy0.4120.00401.05
G10.4030.0048140.99
G10 garaż jednostanowiskowy0.2630.00200.55
G10 szkielet drewniany, garaż jednostanowiskowy0000
G1000.3030.0047800.6
G1010.5820.00611800.46
G102 garaż jednostanowiskowy0.4710.00400.66
G103 garaż dwustanowiskowy z pomieszczeniem gospodarczym0.4120.0078301.17
G1040.3750.00713900.85
G105 garaż dwustanowiskowy z pomieszczeniem gospodarczym0.4120.0088701.2
G1060.3440.0068800.95
G1070.3480.00511600.66
G1080.3360.0057500.93
G1090.380.0068800.95
G10a0000
G10a szkielet drewniany0000
G11 garaż dwustanowiskowy1.1020.00400.93
G11 szkielet drewniany, garaż dwustanowiskowy0000
G110 garaż dwustanowiskowy0.4890.00600.7
G1110.3870.0077480.95
G115 garaż jednostanowiskowy z pomieszczeniem gospodarczym0.5310.00600.89
G1160.3470.0067900.9
G1170.3380.00612900.62
G118 garaż dwustanowiskowy z wiatą i pomieszczeniem gospodarczym0.7790.00810801.26
G119 garaż dwustanowiskowy z wiatą0.3770.0088401.24
G11a garaż dwustanowiskowy0.5010.00400.6
G12 garaż jednostanowiskowy z podpiwniczeniem1.6220.0047590.86
G120 garaż dwustanowiskowy z wiatą0.3950.00715600.9
G122 garaż jednostanowiskowy z werandą0.5090.00701.24
G123 garaż dwustanowiskowy z pomieszczeniem gospodarczym0.4740.0111001.33
G124 garaż dwustanowiskowy z pomieszczeniem gospodarczym0.4890.0079401.33
G125 garaż dwustanowiskowy z pomieszczeniem gospodarczym0.480.00815201.02
G126 garaż trzystanowiskowy z pomieszczeniem gospodarczym0.6220.00801.28
G127 garaż trzystanowiskowy0.4630.0069601.3
G128 garaż trzystanowiskowy0.6150.00900.95
G129 garaż dwustanowiskowy z pomieszczeniem gospodarczym0.480.00512000.62
G130 garaż trzystanowiskowy0.4320.00901.11
G131 garaż dwustanowiskowy z pomieszczeniem gospodarczym0.4090.0088051.12
G132 garaż dwustanowiskowy z pomieszczeniem gospodarczym0.4190.0114430.81
G133 garaż dwustanowiskowy z pomieszczeniem gospodarczym0.4220.00601.02
G134 garaż dwustanowiskowy z pomieszczeniem gospodarczym0.5310.00701.02
G1350.4050.00812800.75
G1360.4080.0089901.14
G137 garaż dwustanowiskowy z pomieszczeniem gospodarczym0.390.0057801.14
G1380.3940.00914100.81
G1390.2750.0077501
G140.3060.0028360.43
G1400.2540.0056001
G1410.4070.00600.9
G1420.4150.0077700.9
G143 garaż dwustanowiskowy z pomieszczeniem gospodarczym0.4970.00810201.25
G144 garaż dwustanowiskowy z pomieszczeniem gospodarczym0.4970.0088001.2
G145 garaż dwustanowiskowy z pomieszczeniem gospodarczym i werandą0.510.01201.2
G146 garaż dwustanowiskowy z pomieszczeniem gospodarczym0.4960.0068251.25
G1470.3810.0069800.9
G1480.3810.0077840.88
G1490.3610.00511440.63
G150.3120.00514000.64
G1520.240.0079420.96
G1530.2390.0066380.96
G154 wiata dwustanowiskowa z pomieszczeniem gospodarczym0.2420.0099001.19
G155 wiata dwustanowiskowa z pomieszczeniem gospodarczym0.240.0077041.18
G156 garaż trzystanowiskowy z pomieszczeniem gospodarczym0.4830.00601.26
G156 szkielet drewniany garaż trzystanowiskowy z pomieszczeniem gospodarczym0000
G157 garaż trzystanowiskowy0.4880.0099101.26
G158 garaż trzystanowiskowy0.4840.00814500.99
G159 garaż jednostanowiskowy z pomieszczeniem gospodarczym0.5470.00300.53
G160.3840.00412500.78
G160 garaż trzystanowiskowy z pomieszczeniami gospodarczymi0.7990.00901.29
G160 szkielet drewniany garaż trzystanowiskowy0000
G161 garaż czterostanowiskowy0.4910.01120901.3
G162 garaż czterostanowiskowy z pomieszczeniami gospodarczymi0.6240.01301.69
G162 szkielet drewniany garaż czterostanowiskowy z pomieszczeniami gospodarczymi0000
G163 garaż czterostanowiskowy z pomieszczeniami gospodarczymi0.5950.01619501.92
G164 garaż trzystanowiskowy z pomieszczeniami gospodarczymi1.1320.01601.92
G164 szkielet drewniany garaż trzystanowiskowy0000
G1650.3530.0057260.95
G166 garaż trzystanowiskowy0.5860.00701.1
G167 garaż z wiatą i pomieszczeniem gospodarczym0.3450.0089131.22
G168 garaż z wiatą i pomieszczeniem gospodarczym0.3450.00711661.22
G169 garaż z wiatą i pomieszczeniem gospodarczym0.380.00914520.92
G170.3840.0049240.78
G17 szkielet drewniany, garaż trzystanowiskowy0000
G1700.2950.0047500.62
G1710.3270.0036110.64
G172 garaż jednostanowiskowy0.3330.00400.46
G173 projekt z wędzarnią0.380.0059810.69
G174 garaż dwustanowiskowy0.340.0048910.86
G1750.380.0056270.86
G1760.310.0047880.98
G176 Szkielet drewniany0000
G1770.2820.005640.92
G178 garaż dwustanowiskowy z wiatą garażową0.3430.00901.15
G1790.4210.0067901.14
G179 Szkielet drewniany0000
G18 bliźniak (jeden segment)0.510.0025300.41
G183 garaż jednostanowiskowy z wędzarnikiem0.380.00500.69
G184 garaż jednostanowiskowy z wędzarnikiem0.380.00400.5
G185 garaż dwustanowiskowy z wędzarnikiem0.4450.00400.94
G186 projekt z wędzarnią0.4580.0077590.94
G187 projekt z wędzarnią 0.3990.00412100.71
G188 garaż dwustanowiskowy z wędzarnikiem 0.4370.00400.94
G188 szkielet drewniany0000
G189 dwustanowiskowy z werandą0.4520.00500.94
G19 bliźniak (jeden segment)0000
G190 garaż dwustanowiskowy z werandą0.440.00500.71
G191 projekt z wędzarnią 0.3540.0066631
G192 projekt z wędzarnią 0.4060.0057960.99
G192 szkielet drewniany0000
G193 garaż dwustanowiskowy0.3615.39200.71
G194 garaż jednostanowiskowy z werandą i piwnicą0.8850.00401.15
G195 garaż dwustanowiskowy z pomieszczeniami gospodarczymi0.370.00801.13
G195 szkielet drewniany garaż dwustanowiskowy z pomieszczeniem gospodarczym0000
G1960.3790.00317140.91
G197 garaż dwustanowiskowy z pomieszczeniami gospodarczymi0.3860.00901.25
G197 szkielet drewniany garaż dwustanowiskowy z pomieszczeniami gospodarczymi0000
G198 garaż dwustanowiskowy z pomieszczeniem gospodarczym0.390.00917221.02
G199 garaż dwustanowiskowy z pomieszczeniem gospodarczym0.4410.00711931.3
G199 szkielet drewniany0000
G1a garaż dwustanowiskowy z pomieszczeniem gospodarczym0.4110.00401.02
G1A Szkielet drewniany0000
G1a2 garaż dwustanowiskowy z pomieszczeniem gospodarczym0.3940.00400.62
G1a2 szkielet drewniany, garaż dwustanowiskowy z pomieszczeniem gospodarczym 0000
G1B garaż dwustanowiskowy0.360.00400.91
G1m bis 2 garaż jednostanowiskowy0.4710.00300.64
G1m bis garaż jednostanowiskowy z pomieszczeniem gospodarczym0.4150.00400.95
G1m bis szkielet drewniany, garaż jednostanowiskowy z pomieszczeniem gospodarczym0000
G1m garaż dwustanowiskowy z pomieszczeniem gospodarczym0.4550.00701.34
G1m szkielet drewniany, garaż dwustanowiskowy z pomieszczeniem gospodarczym0000
G2 garaż dwustanowiskowy0.3370.00400.8
G2 szkielet drewniany0000
G20 bliźniak (jeden segment)0.7250.00522001.17
G200 garaż dwustanowiskowy z pomieszczeniem gospodarczym0.6810.00901.25
G200 szkielet drewniany0000
G201 garaż dwustanowiskowy z pomieszczeniami gospodarczymi0.4270.00501.13
G202 garaż dwustanowiskowy z pomieszczeniami gospodarczymi0.4270.00801.2
G203 garaż jednostanowiskowy0.3960.0026780.55
G203 szkielet drewniany garaż jednostanowiskowy0000
G204 projekt garażu jednostanowiskowego0.2550.0035720.55
G205 garaż jednostanowiskowy0.3090.00200.4
G206 garaż trzystanowiskowy z pomieszczeniami gospodarczymi0.760.00802
G206 garaż trzystanowiskowy, szkielet drewniany0000
G207 garaż jednostanowiskowy z pomieszczeniami gospodarczymi0.3280.00600.94
G207 szkielet drewniany, garaż jednostanowiskowy0000
G2080.450.00511290.98
G209 garaż dwustanowiskowy z wiatą garażową0.7780.01602.08
G209 szkielet drewniany0000
G21 garaż jednostanowiskowy z pomieszczeniem gospodarczym0.2970.00300.69
G21 szkielet drewniany, garaż jednostanowiskowy0000
G210 garaż dwustanowiskowy z pomieszczeniami gospodarczymi i wiatą0.8170.01201.66
G211 wiata garażowa0.5230.01501.25
G211 wiata garażowa, szkielet drewniany0000
G212 wiata garażowa0000
G213 garaż dwustanowiskowy z pomieszczeniami gospodarczymi0.5370.0101.35
G214 garaż dwustanowiskowy0.3980.00801.18
G215 garaż trzystanowiskowy0.3970.00715870.83
G2160.6260.0079661.5
G217 garaż trzystanowiskowy z pomieszczeniami gospodarczymi0.8840.01501.65
G217 szkielet drewniany garaż trzystanowiskowy z pomieszczeniami gospodarczymi0000
G218 garaż trzystanowiskowy z pomieszczeniami gospodarczymi0.5380.0101.7
G219 garaż trzystanowiskowy z pomieszczeniem gospodarczym0.6270.0120131.3
G21A garaż jednostanowiskowy z pomieszczeniami gospodarczymi0.3940.00300
G22 garaż dwustanowiskowy z pomieszczeniem gospodarczym0.630.00700.99
G22 szkielet drewniany, garaż dwustanowiskowy0000
G220 garaż dwustanowiskowy0.5770.00601.02
G221 garaż czterostanowiskowy z pomieszczeniami gospodarczymi1.5430.02202
G222 garaż jednostanowiskowy z pomieszczeniami gospodarczymi0.5130.00701.14
G223 garaż czterostanowiskowy z pomieszczeniami gospodarczymi1.3230.0105.29
G224 garaż pięciostanowiskowy1.0490.02103.16
G225 garaż czterostanowiskowy z pomieszczeniami gospodarczymi1.2530.01803.69
G226 garaż trzysstanowiskowy z pomieszczeniami gospodarczymi1.7640.01700
G2270.4330.00701.36
G228A0.4630.0101.66
G228B 0000
G228C0000
G228C szkielet drewniany0000
G229A0.610.01302.87
G229B0000
G229C0000
G23 garaż jednostanowiskowy z pomieszczeniem gospodarczym0.3510.0046300.75
G230 garaż trzystanowiskowy1.5050.00703.83
G231 garaż trzystanowiskowy z pomieszczeniami gospodarczymi1.2120.00502.88
G232 garaż trzystanowiskowy z pomieszczeniem gospodarczym1.2190.00502.88
G233 garaż trzystanowiskowy 1.3960.00603.15
G234 garaż trzystanowiskowy0.8640.00401.94
G235 garaż dwustanowiskowy z pomieszczeniem gospodarczym1.4340.0102.83
G239 wiata garażowa dwustanowiskowa z pomieszczeniem gospodarczym0.3730.00700.95
G24 garaż jednostanowiskowy z pomieszczeniem gospodarczym0.3130.00400.72
G24 Szkielet drewniany0000
G240 garaż z pomieszczeniem gospodarczym0.6610.01402.43
G240a0000
G240A szkielet drewniany0000
G241 garaż z pomieszczeniem gospodarczym1.5910.02602.48
G242 garaż z pomieszczeniem gospodarczym0.6610.00601.8
G243 garaż dwustanowiskowy0.7860.01702.92
G244 garaż jednostanowiskowy z wiatą dwustanowiskową0.2360.00600.8
G245 garaż jednostanowiskowy z poddaszem0.7630.00300.71
G246 garaż dwustanowiskowy z tarasem0.5820.00701.86
G247 garaż dwustanowiskowy z pomieszczeniami gospodarczymi i werandą0.4950.01102.04
G248 garaż dwustanowiskowy z werandą0.6220.01201.54
G249 garaż jednostanowiskowy z wiatą0.3340.00300.9
G25 garaż dwustanowiskowy z wiatą0.3460.00612301.26
G250 garaż trzystanowiskowy z pomieszczeniami gospodarczymi0.530.00301.17
G251 garaż dwustanowiskowy z werandą0.6190.00901.11
G252 garaż dwustanowiskowy z werandą 0.6540.0101.14
G253 garaż dwustanowiskowy z werandą0.8680.00400.8
G254 garaż dwustanowiskowy z werandą0.7990.00400.79
G255 garaż dwustanowiskowy z pomieszczeniem gospodarczym i altaną0.2390.00600.98
G255 garaż dwustanowiskowy z pomieszczeniem gospodarczym i altaną szkielet drewniany0000
G257 garaż jednostanowiskowy0.280.00200.62
G258 garaż sześciostanowiskowy z pomieszczeniami gospodarczymi1.4880.03103.75
G26 projekt garażu0.2540.00310200.35
G260 garaż z pomieszczeniem garażowo / magazynowym 0.9160.01501.4
G261 garaż trzystanowiskowy0.4810.01101.26
G262 garaż / magazyn z pomieszczeniami gospodarczymi0.9790.02836933.25
G264 garaż jednostanowiskowy z pomieszczeniem gospodarczym i werandą0.3110.00300.84
G264A garaż jednostanowiskowy z pomieszczeniem gospodarczym i werandą0.3650.00400.77
G264A szkielet drewniany0000
G266 garaż jednostanowiskowy z wiatą0.270.00600.69
G267 garaż trzystanowiskowy z pomieszczeniami gospodarczymi4.805005.81
G268 garaż czterostanowiskowy z pomieszczeniem gospodarczym0.7820.00901.35
G269 garaż czterostanowiskowy z pomieszczeniem gospodarczym0.9640.01302.83
G270.4290.009990.46
G270 garaż trzystanowiskowy0.5740.00700.97
G270 szkielet drewniany0000
G271 garaż sześciostanowiskowy z pomieszczeniami gospodarczymi1.7580.0202.56
G271 szkielet drewniany sześciostanowiskowy0000
G272 garaż dwustanowiskowy z pomieszczeniem gospodarczym0.5640.00601.3
G273 garaż dwustanowiskowy z pomieszczeniem gospodarczym0.8280.00900.93
G274 garaż dwustanowiskowy z pomieszczeniem gospodarczym0000
G275 wiata garażowa z pomieszczeniem gospodarczym0.760.00701.01
G276 garaż jednostanowiskowy z pomieszczeniem gospodarczym 0.6810.00500.78
G277 garaż jednostanowiskowy z pomieszczeniem gospodarczym i wiatą0.5480.00701.13
G278 wiata garażowa0000
G279 garaż dwustanowiskowy z pomieszczeniem gospodarczym0.7650.00701.06
G27mini0000
G280.4290.0049460.92
G280 wiata garażowa z pomieszczeniem gospodarczym0.8570.00701.01
G281 garaż dwustanowiskowy z pomieszczeniem gospodarczym i wiatą0.810.0101.3
G281 szkielet drewniany0000
G282 garaż z wiatą i pomieszczeniami gospodarczymi0000
G282 szkielet drewniany garaż z wiatą i pomieszczeniami gospodarczymi0000
G283 garaż jednostanowiskowy z pomieszczeniem gospodarczym0000
G284 garaż dwustanowiskowy z pomieszczeniem gospodarczym i werandą0.7590.00901.36
G285 garaż jednostanowiskowy z pomieszczeniem gospodarczym i werandą0.6860.00601.07
G286 garaż dwustanowiskowy z werandą0.7320.0071021.09
G286 szkielet drewniany garaż dwustanowiskowy z werandą0000
G287 garaż dwustanowiskowy z pomieszczeniem gospodarczym0000
G288 garaż jednostanowiskowy z wiatą rekreacyjną0000
G2890000
G29 wiata garażowa0.0030.3297370.63
G290 garaż jednostanowiskowy z pomieszczeniem gospodarczym i weranda0.5960.00600.79
G291 garaż jednostanowiskowy z pomieszczeniem gospodarczym0.6220.00300.7
G292 garaż dwustanowiskowy z pomieszczeniem gospodarczym0.4750.00500.93
G292 szkielet drewniany garaż dwustanowiskowy z pomieszczeniem gospodarczym0000
G293 garaż dwustanowiskowy z pomieszczeniem gospodarczym0.8150.00400.93
G294 garaż dwustanowiskowy z pomieszczeniem gospodarczym0.6050.00300.66
G295 garaż dwustanowiskowy z pomieszczeniem gospodarczym i poddaszem użytkowym1.4090.00310.93
G295 szkielet drewniany garaż dwustanowiskowy z poddaszem użytkowym0000
G296 garaż dwustanowiskowy z pomieszczeniem gospodarczym 0.660.00600.6
G297 garaż jednostanowiskowy z pomieszczeniem gospodarczym i poddaszem użytkowym1.2430.00300.71
G298 garaż dwustanowiskowy z pomieszczeniem gospodarczym i poddaszem użytkowym 1.40.00300.93
G298 szkielet drewniany garaż dwustanowiskowy z poddaszem użytkowym0000
G299 garaż trzystanowiskowy z pomieszczeniem gospodarczym i poddaszem użytkowym2.0470.00401.25
G2a garaż dwustanowiskowy0.3030.00200.54
G3 garaż dwustanowiskowy z pomieszczeniami gospodarczymi0.3010.004880.88
G3 Szkielet drewniany0000
G30 garaż dwustanowiskowy0.310.00300.69
G30 Szkielet drewniany0000
G302 garaż- stanowiska postojowe0.5730.01801.64
G303 garaż dwustanowiskowy0.9940.02802.7
G305 garaż trzystanowiskowy 0.4420.00600.87
G305 szkielet drewniany0000
G305a garaż trzystanowiskowy0.4410.00500.84
G305a szkielet drewniany0000
G306 garaż trzystanowiskowy2.0310.01401.5
G307 garaż czterostanowiskowy z pomieszczeniami gospodarczymi2.1760.02805.89
G308 garaż jednostanowiskowy z pomieszczeniem gospodarczym 0.5480.00500.42
G308 szkielet drewniany garaż jednostanowiskowy z pomieszczeniem gospodarczym0000
G309 garaż dwustanowiskowy0.6140.00400.42
G309 szkielet drewniany garaż dwustanowiskowy0000
G31 garaż jednostanowiskowy z wiatą samochodową0.450.0038470.76
G310 jednostanowiskowy z pomieszczenie gospodarczym 0.8170.00801.04
G311 garaż jednostanowiskowy z pomieszczeniem gospodarczym 0.7160.00300.54
G313 Garaż / Magazyn z pomieszczeniami gospodarczymi5.3250.0505.34
G314 garaż dwustanowiskowy z pomieszczeniem gospodarczym i werandą0.6220.00501.17
G315 garaż dwustanowiskowy z pomieszczeniem gospodarczym i altaną0.8060.00901.16
G316 garaż dwustanowiskowy z pomieszczeniem gospodarczym1.0880.00600.72
G317 garaż wielostanowiskowy, dwupoziomowy7.4320.01301.6
G318 garaż dwustanowiskowy z pomieszczeniem gospodarczym0.8150.00800.97
G319 garaż dwustanowiskowy z pomieszczeniem gospodarczym0.6710.0101.28
G319 szkielet drewniany garaż dwustanowiskowy z pomieszczeniem gospodarczym0000
G31m garaż jednostanowiskowy z wiatą i pomieszczeniem gospodarczym0.4380.00300.76
G32 garaż dwustanowiskowy0.3750.00300.71
G32 szkielet drewniany0000
G320 garaż dwustanowiskowy z pomieszczeniem gospodarczym i altaną0.6930.00801.1
G321 garaż dwustanowiskowy z pomieszczeniem gospodarczym i altaną0.7560.00701.14
G3220.6610.00600.92
G323 garaż jednostanowiskowy z wiatą1.0690.00601.51
G324 garaż dwustanowiskowy z pomieszczeniem gospodarczym0.7120.00701.14
G325 garaż dwustanowiskowy 0.3320.00400.65
G325 szkielet drewniany garaż dwustanowiskowy0000
G33 garaż dwustanowiskowy z pomieszczeniem gospodarczym0.4160.00900.96
G33 szkielet drewniany0000
G330A0.3710.00500.72
G330A szkielet drewniany garaż dwustanowiskowy0000
G330B - garaż w granicy0.3710.00400.64
G330C0.3730.00500.72
G330C szkielet drewniany, garaż dwustanowiskowy0000
G330D - garaż w granicy0.3710.00400.64
G330E0.3620.00500.69
G330F - garaż w granicy0000
G330G - garaż w granicy0000
G330H - garaż w granicy0.510.00500.54
G330I - garaż w granicy 0.5420.00500.47
G330J - garaż w granicy 0.5430.00500.47
G330K - garaż w granicy0.4740.00400.4
G339A garaż jednostanowiskowy0000
G34 garaż dwustanowiskowy z poddaszem użytkowym0.930.00512500.97
G35 garaż dwustanowiskowy + altana0.2650.00700.85
G36 garaż dwustanowiskowy z werandą0.4420.00600.86
G370.3550.0048470.89
G38 garaż trzystanowiskowy z pomieszczeniami gospodarczymi0.9210.01201.63
G38 szkielet drewniany, garaż trzystanowiskowy z pomieszczeniami gospodarczymi00880
G39 garaż jednostanowiskowy z wiatą rekreacyjną0.3070.00312300.58
G4 garaż jednostanowiskowy z poddaszem1.2020.00300.88
G4 z bali drewnianych, garaż jednostanowiskowy z poddaszem0.3950.03401.11
G40 garaż dwustanowiskowy z wiatą0.3460.00614001.51
G40 szkielet drewniany0000
G41 garaż jednostanowiskowy z pomieszczeniem gospodarczym i altaną ogrodową z grilem.0.2910.00400.72
G41 Szkielet drewniany0000
G42 garaż dwustanowiskowy z pomieszczeniem gospodarczym i altaną ogrodową z grilem0.3290.00500.9
G42 Szkielet drewniany0000
G42a0.6530.00801.05
G430.3620.0048400.89
G47 szkielet drewniany, wiata garażowa0000
G47 wiata garażowa0.2820.0045760.66
G48 szkielet drewniany, wiata garażowa0000
G48 wiata garażowa0.2410.0035170.71
G49 garaż czterostanowiskowy z pomieszczeniami gospodarczymi0.6560.01402.04
G49 garaż czterostanowiskowy, szkielet drewniany0000
G5 garaż trzystanowiskowy0.4420.00700.94
G5 szkielet drewniany, garaż trzystanowiskowy0000
G50 garaż dwustanowiskowy z pomieszczeniami gospodarczymi0.3830.00601.28
G51 garaż czterostanowiskowy z pomieszczeniami gospodarczymi0.5840.0217501.91
G51 szkielet drewniany, budynek garażowy0000
G530.3450.0068360.98
G53 szkielet drewniany0000
G53 z bali drewnianych0.0810.0100.98
G54 garaż dwustanowiskowy z pomieszczeniem gospodarczym i składem na drewno kominkowe 0.3990.00701.24
G54 szkielet drewniany0000
G56 garaż jednostanowiskowy z pomieszczeniem gospodarczym i wiatą0.4580.00700.95
G56 szkielet drewiany garaż jednostanowiskowy z pomieszczeniem gospodarczym, wiatą0000
G57 garaż jednostanowiskowy z pomieszczeniem gospodarczym i altaną0.3270.00400.98
G57 Szkielet drewniany0000
G58 garaż dwustanowiskowy0.3670.00500.9
G58 szkielet drewniany0000
G59 garaż dwustanowiskowy z wiatą0.6340.0076291.08
G5A garaż trzystanowiskowy0.3360.00300.6
G6 garaż dwustanowiskowy0.3160.00510770.78
G6 szkielet drewniany, garaż dwustanowiskowy z wiatą garażową jednostanowiskową0000
G60 szkielet drewniany0000
G61 garaż dwustanowiskowy z pomieszczeniem gospodarczym0.3860.0046090.87
G61 szkielet drewniany garaż dwustanowiskowy z pomieszczeniem gospodarczym0000
G62 garaż trzystanowiskowy0.3860.0057861.17
G63 garaż dwustanowiskowy0.3020.0055300.98
G64 garaż dwustanowiskowy z pomieszczeniem gospodarczym0.8270.00801.08
G650.3680.0048900.92
G66 garaż dwustanowiskowy z wiatą 0.3440.0068701.02
G67 szkielet drewniany, wiata garażowa0000
G67 wiata garażowa0.1150.0032700.38
G68 garaż dwustanowiskowy0.3310.00400.92
G68 szkielet drewniany0000
G69 garaż dwustanowiskowy podziemny0.9260.00400.65
G7 szkielet drewniany, garaż trzystanowiskowy0000
G70 garaż jednostanowiskowy z altaną0.2420.00400.8
G71 garaż dwustanowiskowy z pomieszczeniem rekreacyjnym0.8990.011221.23
G72 garaż dwustanowiskowy z pomieszczeniami rekreacyjnymi i sauną0.5680.00701.27
G73 garaż jednostanowiskowy z pomieszczeniem gospodarczym0.4480.00400.69
G73 Szkielet drewniany0000
G73a0000
G73b garaż jednostanowiskowy z pomieszczeniem gospodarczym0.3810.00400.69
G73B szkielet drewniany garaż jednostanowiskowy z pomieszczeniem gospodarczym0000
G74 garaż jednostanowiskowy z pomieszczeniem gospodarczym0.4390.00500.69
G74 szkielet drewniany garaż jednostanowiskowy z pomieszczeniem gospodarczym0000
G75 - garaż w granicy0.4650.00510800.45
G760.6060.00600.99
G770.3950.0078100.99
G780.360.00512900.7
G79 garaż dwustanowiskowy0.3360.0057260.89
G79 szkielet drewniany garaż dwustanowiskowy0000
G8 garaż jednostanowiskowy z pomieszczeniem gospodarczym0.2750.00300.7
G8 szkielet drewniany0000
G80 garaż dwustanowiskowy0.4090.00500.64
G80 szkielet drewniany garaż dwustanowiskowy0000
G810.2310.0065600.79
G82 bliźniak (jeden segment)0.5370.00500.74
G83 bliźniak (jeden segment)0.4650.01316202.15
G84 garaż dwustanowiskowy z bali drewnianych0.860.00600.92
G84 garaż dwustanowiskowy z pomieszczeniami gospodarczymi0.3940.00700.93
G84 Szkielet drewniany0000
G85 garaż dwustanowiskowy z pomieszczeniami gospodarczymi0.3270.00500.67
G85 szkielet drewniany garaż dwustanowiskowy z pomieszczeniami gospodarczymi0000
G85a garaż dwustanowiskowy z pomieszczeniem gospodarczym0.3310.00200.6
G86 bliźniak (jeden segment)0.6380.0113311.44
G87 bliźniak (jeden segment)0.6120.00611801.46
G88 bliźniak (jeden segment)0.6120.00916001.15
G89 bliźniak (jeden segment)0.3130.0092971.16
G9 projekt garażu0.2420.0027000.5
G9 szkielet drewniany garaż0000
G90 cztery segmenty0000
G91 garaż ośmiostanowiskowy0.9840.01914522.5
G92 garaż czterostanowiskowy0.5850.0120201.28
G93 garaż sześciostanowiskowy0.9030.01127301.93
G94 garaż czterostanowiskowy0.480.00917601.1
G95 garaż sześciostanowiskowy0.8190.01323301.7
G960.3790.0059100.91
G970.3520.00512900.65
G97 szkielet drewniany, garaż dwustanowiskowy0000
G98 garaż dwustanowiskowy0.5220.00500.9
G99 garaż dwustanowiskowy z pomieszczeniem gospodarczym0.5530.00811401.3
Garaż z zielonym dachem - zapytaj o ofertę0000
GB1 garaż blaszany dwustanowiskowy0000.41
GB10 garaż blaszany jednostanowiskowy z wiatą0000
GB11 garaż blaszany dwustanowiskowy0000
GB12 garaż blaszany jednostanowiskowy0000
GB13 garaż blaszany jednostanowiskowy0000
GB14 garaż blaszany dwustanowiskowy0000
GB15 garaż blaszany dwustanowiskowy0000
GB16 garaż blaszany dwustanowiskowy0000
GB17 garaż blaszany dwustanowiskowy0000
GB18 garaż blaszany dwustanowiskowy0000
GB19 Garaż Blaszany Dwustanowiskowy0000
GB2 garaż blaszany jednostanowiskowy0000
GB20 garaż blaszany dwustanowiskowy0000
GB21 garaż blaszany dwustanowiskowy0000
GB22 garaż blaszany dwustanowiskowy0000
GB23 garaż blaszany dwustanowiskowy0000
GB24 garaż blaszany dwustanowiskowy 0000
GB25 garaż blaszany jednostanowiskowy0000
GB26 garaż blaszany dwustanowiskowy zpomieszczeniem gospodarczym0000
GB27 garaż blaszany trzystanowiskowy0000
GB28 garaż blaszany z wiatą0000.57
GB29 garaż blaszany jednostanowiskowy0000.36
GB4 garaż blaszany jednostanowiskowy z pomieszczeniem gospodarczym0000
GB42 garaż blaszany jednostanowiskowy z pomieszczeniem gospodarczym 0000
GB43 garaż blaszany segmentowy0000
GB7 garaż blaszany dwustanowiskowy z pomieszczeniem gospodarczym0000
GB8 garaż blaszany trzystanowiskowy0000
GB9 garaż blaszany dwustanowiskowy0000
GM1 garaż z częścią mieszkalną1.0340.00421440.96
GM2 budynek garażowo-mieszkalny0.8220.01101.52
GP1 szkielet drewniany garaż dostawiany0000
Zamów podpiwniczenie garażu0000
Projekty budynków gospodarczych

BG8 Budynek gospodarczy0000
BG8 szkielet drewniany budynek gospodarczy0000
BGS1 budynek gospodarczy0.5960.0113001.1
BGS10 budynek gospodarczy0000
BGS11 budynek gospodarczy0000
BGS12 Budynek gospodarczy0000
BGS13 budynek gospodarczy0000
BGS15 budynek gospodarczy0000
BGS16 Budynek gospodarczy0000
BGS3 budynek gospodarczy0.5980.01601.65
BGS4 budynek gospodarczy0.7560.0101.42
BGS5 budynek gospodarczy0000
BGS6 budynek gospodarczy0000
BGS7 budynek gospodarczy0000
BGS8 budynek gospodarczy0.7840.01301.49
BGS9 budynek gospodarczy0000
Budynek gospodarczy G121 jednostanowiskowy z werandą i pomieszczeniem gospodarczym0.3440.00910451.26
Budynek gospodarczy G60 dwustanowiskowy z pomieszczeniem gospodarczym0.3990.00601.17
Budynek gospodarczy G7 trzystanowiskowy0.4120.00401.05
Budynek gospodarczy z zielonym dachem - zapytaj o ofertę0000
Budynek Gospodarczy AMADORA0000
Budynek gospodarczy BADAJOZ0000
Budynek gospodarczy G10.4030.0048140.99
Budynek gospodarczy G10 jednostanowiskowy0.2630.00200.55
Budynek gospodarczy G10 szkielet drewniany, jednostanowiskowy0000
Budynek gospodarczy G1000.3030.0047800.6
Budynek gospodarczy G1010.5820.00611800.46
Budynek gospodarczy G102 jednostanowiskowy0.4710.00400.66
Budynek gospodarczy G103 dwustanowiskowy z pomieszczeniem gospodarczym0.4120.0078301.17
Budynek gospodarczy G1040.3750.00713900.85
Budynek gospodarczy G105 dwustanowiskowy z pomieszczeniem gospodarczym0.4120.0088701.2
Budynek gospodarczy G1060.3440.0068800.95
Budynek gospodarczy G1070.3480.00511600.66
Budynek gospodarczy G1080.3360.0057500.93
Budynek gospodarczy G1090.380.0068800.95
Budynek gospodarczy G10a0000
Budynek gospodarczy G10a szkielet drewniany0000
Budynek gospodarczy G11 dwustanowiskowy1.1020.00400.93
Budynek gospodarczy G11 szkielet drewniany, dwustanowiskowy0000
Budynek gospodarczy G110 dwustanowiskowy0.4890.00600.7
Budynek gospodarczy G1110.3870.0077480.95
Budynek gospodarczy G115 jednostanowiskowy z pomieszczeniem gospodarczym0.5310.00600.89
Budynek gospodarczy G1160.3470.0067900.9
Budynek gospodarczy G1170.3380.00612900.62
Budynek gospodarczy G118 dwustanowiskowy z wiatą i pomieszczeniem gospodarczym0.7790.00810801.26
Budynek gospodarczy G119 dwustanowiskowy z wiatą0.3770.0088401.24
Budynek gospodarczy G11a dwustanowiskowy0.5010.00400.6
Budynek gospodarczy G12 jednostanowiskowy z podpiwniczeniem1.6220.0047590.86
Budynek gospodarczy G120 dwustanowiskowy z wiatą0.3950.00715600.9
Budynek gospodarczy G122 jednostanowiskowy z werandą0.5090.00701.24
Budynek gospodarczy G123 dwustanowiskowy z pomieszczeniem gospodarczym0.4740.0111001.33
Budynek gospodarczy G124 dwustanowiskowy z pomieszczeniem gospodarczym0.4890.0079401.33
Budynek gospodarczy G125 dwustanowiskowy z pomieszczeniem gospodarczym0.480.00815201.02
Budynek gospodarczy G126 trzystanowiskowy z pomieszczeniem gospodarczym0.6220.00801.28
Budynek gospodarczy G127 trzystanowiskowy0.4630.0069601.3
Budynek gospodarczy G128 trzystanowiskowy0.6150.00900.95
Budynek gospodarczy G129 dwustanowiskowy z pomieszczeniem gospodarczym0.480.00512000.62
Budynek gospodarczy G130 trzystanowiskowy0.4320.00901.11
Budynek gospodarczy G131 dwustanowiskowy z pomieszczeniem gospodarczym0.4090.0088051.12
Budynek gospodarczy G132 dwustanowiskowy z pomieszczeniem gospodarczym0.4190.0114430.81
Budynek gospodarczy G133 dwustanowiskowy z pomieszczeniem gospodarczym0.4220.00601.02
Budynek gospodarczy G134 dwustanowiskowy z pomieszczeniem gospodarczym0.5310.00701.02
Budynek gospodarczy G1350.4050.00812800.75
Budynek gospodarczy G1360.4080.0089901.14
Budynek gospodarczy G137 dwustanowiskowy z pomieszczeniem gospodarczym0.390.0057801.14
Budynek gospodarczy G1380.3940.00914100.81
Budynek gospodarczy G1390.2750.0077501
Budynek gospodarczy G140.3060.0028360.43
Budynek gospodarczy G1400.2540.0056001
Budynek gospodarczy G1410.4070.00600.9
Budynek gospodarczy G1420.4150.0077700.9
Budynek gospodarczy G143 dwustanowiskowy z pomieszczeniem gospodarczym0.4970.00810201.25
Budynek gospodarczy G144 dwustanowiskowy z pomieszczeniem gospodarczym0.4970.0088001.2
Budynek gospodarczy G145 dwustanowiskowy z pomieszczeniem gospodarczym i werandą0.510.01201.2
Budynek gospodarczy G146 dwustanowiskowy z pomieszczeniem gospodarczym0.4960.0068251.25
Budynek gospodarczy G1470.3810.0069800.9
Budynek gospodarczy G1480.3810.0077840.88
Budynek gospodarczy G1490.3610.00511440.63
Budynek gospodarczy G150.3120.00514000.64
Budynek gospodarczy G1520.240.0079420.96
Budynek gospodarczy G1530.2390.0066380.96
Budynek gospodarczy G154 dwustanowiskowa z pomieszczeniem gospodarczym0.2420.0099001.19
Budynek gospodarczy G155 dwustanowiskowa z pomieszczeniem gospodarczym0.240.0077041.18
Budynek gospodarczy G156 trzystanowiskowy z pomieszczeniem gospodarczym0.4830.00601.26
Budynek gospodarczy G156 szkielet drewniany trzystanowiskowy z pomieszczeniem gospodarczym0000
Budynek gospodarczy G157 trzystanowiskowy0.4880.0099101.26
Budynek gospodarczy G158 trzystanowiskowy0.4840.00814500.99
Budynek gospodarczy G159 jednostanowiskowy z pomieszczeniem gospodarczym0.5470.00300.53
Budynek gospodarczy G160.3840.00412500.78
Budynek gospodarczy G160 trzystanowiskowy z pomieszczeniami gospodarczymi0.7990.00901.29
Budynek gospodarczy G160 szkielet drewniany trzystanowiskowy0000
Budynek gospodarczy G161 czterostanowiskowy0.4910.01120901.3
Budynek gospodarczy G162 czterostanowiskowy z pomieszczeniami gospodarczymi0.6240.01301.69
Budynek gospodarczy G162 szkielet drewniany czterostanowiskowy z pomieszczeniami gospodarczymi0000
Budynek gospodarczy G163 czterostanowiskowy z pomieszczeniami gospodarczymi0.5950.01619501.92
Budynek gospodarczy G164 trzystanowiskowy z pomieszczeniami gospodarczymi1.1320.01601.92
Budynek gospodarczy G164 szkielet drewniany trzystanowiskowy0000
Budynek gospodarczy G1650.3530.0057260.95
Budynek gospodarczy G166 trzystanowiskowy0.5860.00701.1
Budynek gospodarczy G167 z wiatą i pomieszczeniem gospodarczym0.3450.0089131.22
Budynek gospodarczy G168 z wiatą i pomieszczeniem gospodarczym0.3450.00711661.22
Budynek gospodarczy G169 z wiatą i pomieszczeniem gospodarczym0.380.00914520.92
Budynek gospodarczy G170.3840.0049240.78
Budynek gospodarczy G17 szkielet drewniany, trzystanowiskowy0000
Budynek gospodarczy G1700.2950.0047500.62
Budynek gospodarczy G1710.3270.0036110.64
Budynek gospodarczy G172 jednostanowiskowy0.3330.00400.46
Budynek gospodarczy G173 projekt z wędzarnią0.380.0059810.69
Budynek gospodarczy G174 dwustanowiskowy0.340.0048910.86
Budynek gospodarczy G1750.380.0056270.86
Budynek gospodarczy G1760.310.0047880.98
Budynek gospodarczy G176 Szkielet drewniany0000
Budynek gospodarczy G1770.2820.005640.92
Budynek gospodarczy G178 dwustanowiskowy z wiatą ową0.3430.00901.15
Budynek gospodarczy G1790.4210.0067901.14
Budynek gospodarczy G179 Szkielet drewniany0000
Budynek gospodarczy G18 bliźniak (jeden segment)0.510.0025300.41
Budynek gospodarczy G183 jednostanowiskowy z wędzarnikiem0.380.00500.69
Budynek gospodarczy G184 jednostanowiskowy z wędzarnikiem0.380.00400.5
Budynek gospodarczy G185 dwustanowiskowy z wędzarnikiem0.4450.00400.94
Budynek gospodarczy G186 projekt z wędzarnią0.4580.0077590.94
Budynek gospodarczy G187 projekt z wędzarnią 0.3990.00412100.71
Budynek gospodarczy G188 dwustanowiskowy z wędzarnikiem 0.4370.00400.94
Budynek gospodarczy G188 szkielet drewniany0000
Budynek gospodarczy G189 dwustanowiskowy z werandą0.4520.00500.94
Budynek gospodarczy G19 bliźniak (jeden segment)0000
Budynek gospodarczy G190 dwustanowiskowy z werandą0.440.00500.71
Budynek gospodarczy G191 projekt z wędzarnią 0.3540.0066631
Budynek gospodarczy G192 projekt z wędzarnią 0.4060.0057960.99
Budynek gospodarczy G192 szkielet drewniany0000
Budynek gospodarczy G193 dwustanowiskowy0.3615.39200.71
Budynek gospodarczy G194 jednostanowiskowy z werandą i piwnicą0.8850.00401.15
Budynek gospodarczy G195 dwustanowiskowy z pomieszczeniami gospodarczymi0.370.00801.13
Budynek gospodarczy G195 szkielet drewniany dwustanowiskowy z pomieszczeniem gospodarczym0000
Budynek gospodarczy G1960.3790.00317140.91
Budynek gospodarczy G197 dwustanowiskowy z pomieszczeniami gospodarczymi0.3860.00901.25
Budynek gospodarczy G197 szkielet drewniany dwustanowiskowy z pomieszczeniami gospodarczymi0000
Budynek gospodarczy G198 dwustanowiskowy z pomieszczeniem gospodarczym0.390.00917221.02
Budynek gospodarczy G199 dwustanowiskowy z pomieszczeniem gospodarczym0.4410.00711931.3
Budynek gospodarczy G199 szkielet drewniany0000
Budynek gospodarczy G1a dwustanowiskowy z pomieszczeniem gospodarczym0.4110.00401.02
Budynek gospodarczy G1A Szkielet drewniany0000
Budynek gospodarczy G1a2 dwustanowiskowy z pomieszczeniem gospodarczym0.3940.00400.62
Budynek gospodarczy G1a2 szkielet drewniany, dwustanowiskowy z pomieszczeniem gospodarczym 0000
Budynek gospodarczy G1B dwustanowiskowy0.360.00400.91
Budynek gospodarczy G1m dwustanowiskowy z pomieszczeniem gospodarczym0.4550.00701.34
Budynek gospodarczy G1m bis jednostanowiskowy z pomieszczeniem gospodarczym0.4150.00400.95
Budynek gospodarczy G1m bis 2 jednostanowiskowy0.4710.00300.64
Budynek gospodarczy G1m bis szkielet drewniany, jednostanowiskowy z pomieszczeniem gospodarczym0000
Budynek gospodarczy G1m szkielet drewniany, dwustanowiskowy z pomieszczeniem gospodarczym0000
Budynek gospodarczy G2 dwustanowiskowy0.3370.00400.8
Budynek gospodarczy G2 szkielet drewniany0000
Budynek gospodarczy G20 bliźniak (jeden segment)0.7250.00522001.17
Budynek gospodarczy G200 dwustanowiskowy z pomieszczeniem gospodarczym0.6810.00901.25
Budynek gospodarczy G200 szkielet drewniany0000
Budynek gospodarczy G201 dwustanowiskowy z pomieszczeniami gospodarczymi0.4270.00501.13
Budynek gospodarczy G202 dwustanowiskowy z pomieszczeniami gospodarczymi0.4270.00801.2
Budynek gospodarczy G203 jednostanowiskowy0.3960.0026780.55
Budynek gospodarczy G203 szkielet drewniany jednostanowiskowy0000
Budynek gospodarczy G204 projekt u jednostanowiskowego0.2550.0035720.55
Budynek gospodarczy G205 jednostanowiskowy0.3090.00200.4
Budynek gospodarczy G206 trzystanowiskowy z pomieszczeniami gospodarczymi0.760.00802
Budynek gospodarczy G206 trzystanowiskowy, szkielet drewniany0000
Budynek gospodarczy G207 jednostanowiskowy z pomieszczeniami gospodarczymi0.3280.00600.94
Budynek gospodarczy G207 szkielet drewniany, jednostanowiskowy0000
Budynek gospodarczy G2080.450.00511290.98
Budynek gospodarczy G209 dwustanowiskowy z wiatą ową0.7780.01602.08
Budynek gospodarczy G209 szkielet drewniany0000
Budynek gospodarczy G21 jednostanowiskowy z pomieszczeniem gospodarczym0.2970.00300.69
Budynek gospodarczy G21 szkielet drewniany, jednostanowiskowy0000
Budynek gospodarczy G210 dwustanowiskowy z pomieszczeniami gospodarczymi i wiatą0.8170.01201.66
Budynek gospodarczy G211 0.5230.01501.25
Budynek gospodarczy G211 , szkielet drewniany0000
Budynek gospodarczy G212 0000
Budynek gospodarczy G213 dwustanowiskowy z pomieszczeniami gospodarczymi0.5370.0101.35
Budynek gospodarczy G214 dwustanowiskowy0.3980.00801.18
Budynek gospodarczy G215 trzystanowiskowy0.3970.00715870.83
Budynek gospodarczy G2160.6260.0079661.5
Budynek gospodarczy G217 trzystanowiskowy z pomieszczeniami gospodarczymi0.8840.01501.65
Budynek gospodarczy G217 szkielet drewniany trzystanowiskowy z pomieszczeniami gospodarczymi0000
Budynek gospodarczy G218 trzystanowiskowy z pomieszczeniami gospodarczymi0.5380.0101.7
Budynek gospodarczy G219 trzystanowiskowy z pomieszczeniem gospodarczym0.6270.0120131.3
Budynek gospodarczy G21A jednostanowiskowy z pomieszczeniami gospodarczymi0.3940.00300
Budynek gospodarczy G22 dwustanowiskowy z pomieszczeniem gospodarczym0.630.00700.99
Budynek gospodarczy G22 szkielet drewniany, dwustanowiskowy0000
Budynek gospodarczy G220 dwustanowiskowy0.5770.00601.02
Budynek gospodarczy G221 czterostanowiskowy z pomieszczeniami gospodarczymi1.5430.02202
Budynek gospodarczy G222 jednostanowiskowy z pomieszczeniami gospodarczymi0.5130.00701.14
Budynek gospodarczy G223 czterostanowiskowy z pomieszczeniami gospodarczymi1.3230.0105.29
Budynek gospodarczy G224 pięciostanowiskowy1.0490.02103.16
Budynek gospodarczy G225 czterostanowiskowy z pomieszczeniami gospodarczymi1.2530.01803.69
Budynek gospodarczy G226 trzysstanowiskowy z pomieszczeniami gospodarczymi1.7640.01700
Budynek gospodarczy G2270.4330.00701.36
Budynek gospodarczy G228A0.4630.0101.66
Budynek gospodarczy G228B 0000
Budynek gospodarczy G228C0000
Budynek gospodarczy G228C szkielet drewniany0000
Budynek gospodarczy G229A0.610.01302.87
Budynek gospodarczy G229B0000
Budynek gospodarczy G229C0000
Budynek gospodarczy G23 jednostanowiskowy z pomieszczeniem gospodarczym0.3510.0046300.75
Budynek gospodarczy G230 trzystanowiskowy1.5050.00703.83
Budynek gospodarczy G231 trzystanowiskowy z pomieszczeniami gospodarczymi1.2120.00502.88
Budynek gospodarczy G232 trzystanowiskowy z pomieszczeniem gospodarczym1.2190.00502.88
Budynek gospodarczy G233 trzystanowiskowy 1.3960.00603.15
Budynek gospodarczy G234 trzystanowiskowy0.8640.00401.94
Budynek gospodarczy G235 dwustanowiskowy z pomieszczeniem gospodarczym1.4340.0102.83
Budynek gospodarczy G239 dwustanowiskowa z pomieszczeniem gospodarczym0.3730.00700.95
Budynek gospodarczy G24 jednostanowiskowy z pomieszczeniem gospodarczym0.3130.00400.72
Budynek gospodarczy G24 Szkielet drewniany0000
Budynek gospodarczy G240 z pomieszczeniem gospodarczym0.6610.01402.43
Budynek gospodarczy G240a0000
Budynek gospodarczy G240A szkielet drewniany0000
Budynek gospodarczy G241 z pomieszczeniem gospodarczym1.5910.02602.48
Budynek gospodarczy G242 z pomieszczeniem gospodarczym0.6610.00601.8
Budynek gospodarczy G243 dwustanowiskowy0.7860.01702.92
Budynek gospodarczy G244 jednostanowiskowy z wiatą dwustanowiskową0.2360.00600.8
Budynek gospodarczy G245 jednostanowiskowy z poddaszem0.7630.00300.71
Budynek gospodarczy G246 dwustanowiskowy z tarasem0.5820.00701.86
Budynek gospodarczy G247 dwustanowiskowy z pomieszczeniami gospodarczymi i werandą0.4950.01102.04
Budynek gospodarczy G248 dwustanowiskowy z werandą0.6220.01201.54
Budynek gospodarczy G249 jednostanowiskowy z wiatą0.3340.00300.9
Budynek gospodarczy G25 dwustanowiskowy z wiatą0.3460.00612301.26
Budynek gospodarczy G250 trzystanowiskowy z pomieszczeniami gospodarczymi0.530.00301.17
Budynek gospodarczy G251 dwustanowiskowy z werandą0.6190.00901.11
Budynek gospodarczy G252 dwustanowiskowy z werandą 0.6540.0101.14
Budynek gospodarczy G253 dwustanowiskowy z werandą0.8680.00400.8
Budynek gospodarczy G254 dwustanowiskowy z werandą0.7990.00400.79
Budynek gospodarczy G255 dwustanowiskowy z pomieszczeniem gospodarczym i altaną0.2390.00600.98
Budynek gospodarczy G255 dwustanowiskowy z pomieszczeniem gospodarczym i altaną szkielet drewniany0000
Budynek gospodarczy G257 jednostanowiskowy0.280.00200.62
Budynek gospodarczy G258 sześciostanowiskowy z pomieszczeniami gospodarczymi1.4880.03103.75
Budynek gospodarczy G26 projekt u0.2540.00310200.35
Budynek gospodarczy G260 z pomieszczeniem owo / magazynowym 0.9160.01501.4
Budynek gospodarczy G261 trzystanowiskowy0.4810.01101.26
Budynek gospodarczy G262 / magazyn z pomieszczeniami gospodarczymi0.9790.02836933.25
Budynek gospodarczy G264 jednostanowiskowy z pomieszczeniem gospodarczym i werandą0.3110.00300.84
Budynek gospodarczy G264A jednostanowiskowy z pomieszczeniem gospodarczym i werandą0.3650.00400.77
Budynek gospodarczy G264A szkielet drewniany0000
Budynek gospodarczy G266 jednostanowiskowy z wiatą0.270.00600.69
Budynek gospodarczy G267 trzystanowiskowy z pomieszczeniami gospodarczymi4.805005.81
Budynek gospodarczy G268 czterostanowiskowy z pomieszczeniem gospodarczym0.7820.00901.35
Budynek gospodarczy G269 czterostanowiskowy z pomieszczeniem gospodarczym0.9640.01302.83
Budynek gospodarczy G270.4290.009990.46
Budynek gospodarczy G270 trzystanowiskowy0.5740.00700.97
Budynek gospodarczy G270 szkielet drewniany0000
Budynek gospodarczy G271 sześciostanowiskowy z pomieszczeniami gospodarczymi1.7580.0202.56
Budynek gospodarczy G271 szkielet drewniany sześciostanowiskowy0000
Budynek gospodarczy G272 dwustanowiskowy z pomieszczeniem gospodarczym0.5640.00601.3
Budynek gospodarczy G273 dwustanowiskowy z pomieszczeniem gospodarczym0.8280.00900.93
Budynek gospodarczy G274 dwustanowiskowy z pomieszczeniem gospodarczym0000
Budynek gospodarczy G275 z pomieszczeniem gospodarczym0.760.00701.01
Budynek gospodarczy G276 jednostanowiskowy z pomieszczeniem gospodarczym 0.6810.00500.78
Budynek gospodarczy G277 jednostanowiskowy z pomieszczeniem gospodarczym i wiatą0.5480.00701.13
Budynek gospodarczy G278 0000
Budynek gospodarczy G279 dwustanowiskowy z pomieszczeniem gospodarczym0.7650.00701.06
Budynek gospodarczy G27mini0000
Budynek gospodarczy G280.4290.0049460.92
Budynek gospodarczy G280 z pomieszczeniem gospodarczym0.8570.00701.01
Budynek gospodarczy G281 dwustanowiskowy z pomieszczeniem gospodarczym i wiatą0.810.0101.3
Budynek gospodarczy G281 szkielet drewniany0000
Budynek gospodarczy G282 z wiatą i pomieszczeniami gospodarczymi0000
Budynek gospodarczy G282 szkielet drewniany z wiatą i pomieszczeniami gospodarczymi0000
Budynek gospodarczy G283 jednostanowiskowy z pomieszczeniem gospodarczym0000
Budynek gospodarczy G284 dwustanowiskowy z pomieszczeniem gospodarczym i werandą0.7590.00901.36
Budynek gospodarczy G285 jednostanowiskowy z pomieszczeniem gospodarczym i werandą0.6860.00601.07
Budynek gospodarczy G286 dwustanowiskowy z werandą0.7320.0071021.09
Budynek gospodarczy G286 szkielet drewniany dwustanowiskowy z werandą0000
Budynek gospodarczy G287 dwustanowiskowy z pomieszczeniem gospodarczym0000
Budynek gospodarczy G288 jednostanowiskowy z wiatą rekreacyjną0000
Budynek gospodarczy G2890000
Budynek gospodarczy G29 0.0030.3297370.63
Budynek gospodarczy G290 jednostanowiskowy z pomieszczeniem gospodarczym i weranda0.5960.00600.79
Budynek gospodarczy G291 jednostanowiskowy z pomieszczeniem gospodarczym0.6220.00300.7
Budynek gospodarczy G292 dwustanowiskowy z pomieszczeniem gospodarczym0.4750.00500.93
Budynek gospodarczy G292 szkielet drewniany dwustanowiskowy z pomieszczeniem gospodarczym0000
Budynek gospodarczy G293 dwustanowiskowy z pomieszczeniem gospodarczym0.8150.00400.93
Budynek gospodarczy G294 dwustanowiskowy z pomieszczeniem gospodarczym0.6050.00300.66
Budynek gospodarczy G295 dwustanowiskowy z pomieszczeniem gospodarczym i poddaszem użytkowym1.4090.00310.93
Budynek gospodarczy G295 szkielet drewniany dwustanowiskowy z poddaszem użytkowym0000
Budynek gospodarczy G296 dwustanowiskowy z pomieszczeniem gospodarczym 0.660.00600.6
Budynek gospodarczy G297 jednostanowiskowy z pomieszczeniem gospodarczym i poddaszem użytkowym1.2430.00300.71
Budynek gospodarczy G298 dwustanowiskowy z pomieszczeniem gospodarczym i poddaszem użytkowym 1.40.00300.93
Budynek gospodarczy G298 szkielet drewniany dwustanowiskowy z poddaszem użytkowym0000
Budynek gospodarczy G299 trzystanowiskowy z pomieszczeniem gospodarczym i poddaszem użytkowym2.0470.00401.25
Budynek gospodarczy G2a dwustanowiskowy0.3030.00200.54
Budynek gospodarczy G3 dwustanowiskowy z pomieszczeniami gospodarczymi0.3010.004880.88
Budynek gospodarczy G3 Szkielet drewniany0000
Budynek gospodarczy G30 dwustanowiskowy0.310.00300.69
Budynek gospodarczy G30 Szkielet drewniany0000
Budynek gospodarczy G302 - stanowiska postojowe0.5730.01801.64
Budynek gospodarczy G303 dwustanowiskowy0.9940.02802.7
Budynek gospodarczy G305 trzystanowiskowy 0.4420.00600.87
Budynek gospodarczy G305 szkielet drewniany0000
Budynek gospodarczy G305a trzystanowiskowy0.4410.00500.84
Budynek gospodarczy G305a szkielet drewniany0000
Budynek gospodarczy G306 trzystanowiskowy2.0310.01401.5
Budynek gospodarczy G307 czterostanowiskowy z pomieszczeniami gospodarczymi2.1760.02805.89
Budynek gospodarczy G308 jednostanowiskowy z pomieszczeniem gospodarczym 0.5480.00500.42
Budynek gospodarczy G308 szkielet drewniany jednostanowiskowy z pomieszczeniem gospodarczym0000
Budynek gospodarczy G309 dwustanowiskowy0.6140.00400.42
Budynek gospodarczy G309 szkielet drewniany dwustanowiskowy0000
Budynek gospodarczy G31 jednostanowiskowy z wiatą samochodową0.450.0038470.76
Budynek gospodarczy G310 jednostanowiskowy z pomieszczenie gospodarczym 0.8170.00801.04
Budynek gospodarczy G311 jednostanowiskowy z pomieszczeniem gospodarczym 0.7160.00300.54
Budynek gospodarczy G313 / Magazyn z pomieszczeniami gospodarczymi5.3250.0505.34
Budynek gospodarczy G314 dwustanowiskowy z pomieszczeniem gospodarczym i werandą0.6220.00501.17
Budynek gospodarczy G315 dwustanowiskowy z pomieszczeniem gospodarczym i altaną0.8060.00901.16
Budynek gospodarczy G316 dwustanowiskowy z pomieszczeniem gospodarczym1.0880.00600.72
Budynek gospodarczy G317 wielostanowiskowy, dwupoziomowy7.4320.01301.6
Budynek gospodarczy G318 dwustanowiskowy z pomieszczeniem gospodarczym0.8150.00800.97
Budynek gospodarczy G319 dwustanowiskowy z pomieszczeniem gospodarczym0.6710.0101.28
Budynek gospodarczy G319 szkielet drewniany dwustanowiskowy z pomieszczeniem gospodarczym0000
Budynek gospodarczy G31m jednostanowiskowy z wiatą i pomieszczeniem gospodarczym0.4380.00300.76
Budynek gospodarczy G32 dwustanowiskowy0.3750.00300.71
Budynek gospodarczy G32 szkielet drewniany0000
Budynek gospodarczy G320 dwustanowiskowy z pomieszczeniem gospodarczym i altaną0.6930.00801.1
Budynek gospodarczy G321 dwustanowiskowy z pomieszczeniem gospodarczym i altaną0.7560.00701.14
Budynek gospodarczy G3220.6610.00600.92
Budynek gospodarczy G323 jednostanowiskowy z wiatą1.0690.00601.51
Budynek gospodarczy G324 dwustanowiskowy z pomieszczeniem gospodarczym0.7120.00701.14
Budynek gospodarczy G325 dwustanowiskowy 0.3320.00400.65
Budynek gospodarczy G325 szkielet drewniany dwustanowiskowy0000
Budynek gospodarczy G33 dwustanowiskowy z pomieszczeniem gospodarczym0.4160.00900.96
Budynek gospodarczy G33 szkielet drewniany0000
Budynek gospodarczy G330A0.3710.00500.72
Budynek gospodarczy G330A szkielet drewniany dwustanowiskowy0000
Budynek gospodarczy G330B - w granicy0.3710.00400.64
Budynek gospodarczy G330C0.3730.00500.72
Budynek gospodarczy G330C szkielet drewniany, dwustanowiskowy0000
Budynek gospodarczy G330D - w granicy0.3710.00400.64
Budynek gospodarczy G330E0.3620.00500.69
Budynek gospodarczy G330F - w granicy0000
Budynek gospodarczy G330G - w granicy0000
Budynek gospodarczy G330H - w granicy0.510.00500.54
Budynek gospodarczy G330I - w granicy 0.5420.00500.47
Budynek gospodarczy G330J - w granicy 0.5430.00500.47
Budynek gospodarczy G330K - w granicy0.4740.00400.4
Budynek gospodarczy G339A jednostanowiskowy0000
Budynek gospodarczy G34 dwustanowiskowy z poddaszem użytkowym0.930.00512500.97
Budynek gospodarczy G35 dwustanowiskowy + altana0.2650.00700.85
Budynek gospodarczy G36 dwustanowiskowy z werandą0.4420.00600.86
Budynek gospodarczy G370.3550.0048470.89
Budynek gospodarczy G38 trzystanowiskowy z pomieszczeniami gospodarczymi0.9210.01201.63
Budynek gospodarczy G38 szkielet drewniany, trzystanowiskowy z pomieszczeniami gospodarczymi00880
Budynek gospodarczy G39 jednostanowiskowy z wiatą rekreacyjną0.3070.00312300.58
Budynek gospodarczy G4 jednostanowiskowy z poddaszem1.2020.00300.88
Budynek gospodarczy G4 z bali drewnianych, jednostanowiskowy z poddaszem0.3950.03401.11
Budynek gospodarczy G40 dwustanowiskowy z wiatą0.3460.00614001.51
Budynek gospodarczy G40 szkielet drewniany0000
Budynek gospodarczy G41 jednostanowiskowy z pomieszczeniem gospodarczym i altaną ogrodową z grilem.0.2910.00400.72
Budynek gospodarczy G41 Szkielet drewniany0000
Budynek gospodarczy G42 dwustanowiskowy z pomieszczeniem gospodarczym i altaną ogrodową z grilem0.3290.00500.9
Budynek gospodarczy G42 Szkielet drewniany0000
Budynek gospodarczy G42a0.6530.00801.05
Budynek gospodarczy G430.3620.0048400.89
Budynek gospodarczy G47 0.2820.0045760.66
Budynek gospodarczy G47 szkielet drewniany, 0000
Budynek gospodarczy G48 0.2410.0035170.71
Budynek gospodarczy G48 szkielet drewniany, 0000
Budynek gospodarczy G49 czterostanowiskowy z pomieszczeniami gospodarczymi0.6560.01402.04
Budynek gospodarczy G49 czterostanowiskowy, szkielet drewniany0000
Budynek gospodarczy G5 trzystanowiskowy0.4420.00700.94
Budynek gospodarczy G5 szkielet drewniany, trzystanowiskowy0000
Budynek gospodarczy G50 dwustanowiskowy z pomieszczeniami gospodarczymi0.3830.00601.28
Budynek gospodarczy G51 czterostanowiskowy z pomieszczeniami gospodarczymi0.5840.0217501.91
Budynek gospodarczy G51 szkielet drewniany, budynek owy0000
Budynek gospodarczy G530.3450.0068360.98
Budynek gospodarczy G53 szkielet drewniany0000
Budynek gospodarczy G53 z bali drewnianych0.0810.0100.98
Budynek gospodarczy G54 dwustanowiskowy z pomieszczeniem gospodarczym i składem na drewno kominkowe 0.3990.00701.24
Budynek gospodarczy G54 szkielet drewniany0000
Budynek gospodarczy G56 jednostanowiskowy z pomieszczeniem gospodarczym i wiatą0.4580.00700.95
Budynek gospodarczy G56 szkielet drewiany jednostanowiskowy z pomieszczeniem gospodarczym, wiatą0000
Budynek gospodarczy G57 jednostanowiskowy z pomieszczeniem gospodarczym i altaną0.3270.00400.98
Budynek gospodarczy G57 Szkielet drewniany0000
Budynek gospodarczy G58 dwustanowiskowy0.3670.00500.9
Budynek gospodarczy G58 szkielet drewniany0000
Budynek gospodarczy G59 dwustanowiskowy z wiatą0.6340.0076291.08
Budynek gospodarczy G5A trzystanowiskowy0.3360.00300.6
Budynek gospodarczy G6 dwustanowiskowy0.3160.00510770.78
Budynek gospodarczy G6 szkielet drewniany, dwustanowiskowy z wiatą ową jednostanowiskową0000
Budynek gospodarczy G60 szkielet drewniany0000
Budynek gospodarczy G61 dwustanowiskowy z pomieszczeniem gospodarczym0.3860.0046090.87
Budynek gospodarczy G61 szkielet drewniany dwustanowiskowy z pomieszczeniem gospodarczym0000
Budynek gospodarczy G62 trzystanowiskowy0.3860.0057861.17
Budynek gospodarczy G63 dwustanowiskowy0.3020.0055300.98
Budynek gospodarczy G64 dwustanowiskowy z pomieszczeniem gospodarczym0.8270.00801.08
Budynek gospodarczy G650.3680.0048900.92
Budynek gospodarczy G66 dwustanowiskowy z wiatą 0.3440.0068701.02
Budynek gospodarczy G67 0.1150.0032700.38
Budynek gospodarczy G67 szkielet drewniany, 0000
Budynek gospodarczy G68 dwustanowiskowy0.3310.00400.92
Budynek gospodarczy G68 szkielet drewniany0000
Budynek gospodarczy G69 dwustanowiskowy podziemny0.9260.00400.65
Budynek gospodarczy G7 szkielet drewniany, trzystanowiskowy0000
Budynek gospodarczy G70 jednostanowiskowy z altaną0.2420.00400.8
Budynek gospodarczy G71 dwustanowiskowy z pomieszczeniem rekreacyjnym0.8990.011221.23
Budynek gospodarczy G72 dwustanowiskowy z pomieszczeniami rekreacyjnymi i sauną0.5680.00701.27
Budynek gospodarczy G73 jednostanowiskowy z pomieszczeniem gospodarczym0.4480.00400.69
Budynek gospodarczy G73 Szkielet drewniany0000
Budynek gospodarczy G73a0000
Budynek gospodarczy G73b jednostanowiskowy z pomieszczeniem gospodarczym0.3810.00400.69
Budynek gospodarczy G73B szkielet drewniany jednostanowiskowy z pomieszczeniem gospodarczym0000
Budynek gospodarczy G74 jednostanowiskowy z pomieszczeniem gospodarczym0.4390.00500.69
Budynek gospodarczy G74 szkielet drewniany jednostanowiskowy z pomieszczeniem gospodarczym0000
Budynek gospodarczy G75 - w granicy0.4650.00510800.45
Budynek gospodarczy G760.6060.00600.99
Budynek gospodarczy G770.3950.0078100.99
Budynek gospodarczy G780.360.00512900.7
Budynek gospodarczy G79 dwustanowiskowy0.3360.0057260.89
Budynek gospodarczy G79 szkielet drewniany dwustanowiskowy0000
Budynek gospodarczy G8 jednostanowiskowy z pomieszczeniem gospodarczym0.2750.00300.7
Budynek gospodarczy G8 szkielet drewniany0000
Budynek gospodarczy G80 dwustanowiskowy0.4090.00500.64
Budynek gospodarczy G80 szkielet drewniany dwustanowiskowy0000
Budynek gospodarczy G810.2310.0065600.79
Budynek gospodarczy G82 bliźniak (jeden segment)0.5370.00500.74
Budynek gospodarczy G83 bliźniak (jeden segment)0.4650.01316202.15
Budynek gospodarczy G84 dwustanowiskowy z bali drewnianych0.860.00600.92
Budynek gospodarczy G84 dwustanowiskowy z pomieszczeniami gospodarczymi0.3940.00700.93
Budynek gospodarczy G84 Szkielet drewniany0000
Budynek gospodarczy G85 dwustanowiskowy z pomieszczeniami gospodarczymi0.3270.00500.67
Budynek gospodarczy G85 szkielet drewniany dwustanowiskowy z pomieszczeniami gospodarczymi0000
Budynek gospodarczy G85a dwustanowiskowy z pomieszczeniem gospodarczym0.3310.00200.6
Budynek gospodarczy G86 bliźniak (jeden segment)0.6380.0113311.44
Budynek gospodarczy G87 bliźniak (jeden segment)0.6120.00611801.46
Budynek gospodarczy G88 bliźniak (jeden segment)0.6120.00916001.15
Budynek gospodarczy G89 bliźniak (jeden segment)0.3130.0092971.16
Budynek gospodarczy G9 projekt u0.2420.0027000.5
Budynek gospodarczy G9 szkielet drewniany 0000
Budynek gospodarczy G90 cztery segmenty0000
Budynek gospodarczy G91 ośmiostanowiskowy0.9840.01914522.5
Budynek gospodarczy G92 czterostanowiskowy0.5850.0120201.28
Budynek gospodarczy G93 sześciostanowiskowy0.9030.01127301.93
Budynek gospodarczy G94 czterostanowiskowy0.480.00917601.1
Budynek gospodarczy G95 sześciostanowiskowy0.8190.01323301.7
Budynek gospodarczy G960.3790.0059100.91
Budynek gospodarczy G970.3520.00512900.65
Budynek gospodarczy G97 szkielet drewniany, dwustanowiskowy0000
Budynek gospodarczy G98 dwustanowiskowy0.5220.00500.9
Budynek gospodarczy G99 dwustanowiskowy z pomieszczeniem gospodarczym0.5530.00811401.3
Budynek gospodarczy GB1 blaszany dwustanowiskowy0000.41
Budynek gospodarczy GB10 blaszany jednostanowiskowy z wiatą0000
Budynek gospodarczy GB11 blaszany dwustanowiskowy0000
Budynek gospodarczy GB12 blaszany jednostanowiskowy0000
Budynek gospodarczy GB13 blaszany jednostanowiskowy0000
Budynek gospodarczy GB14 blaszany dwustanowiskowy0000
Budynek gospodarczy GB15 blaszany dwustanowiskowy0000
Budynek gospodarczy GB16 blaszany dwustanowiskowy0000
Budynek gospodarczy GB17 blaszany dwustanowiskowy0000
Budynek gospodarczy GB18 blaszany dwustanowiskowy0000
Budynek gospodarczy GB19 Blaszany Dwustanowiskowy0000
Budynek gospodarczy GB2 blaszany jednostanowiskowy0000
Budynek gospodarczy GB20 blaszany dwustanowiskowy0000
Budynek gospodarczy GB21 blaszany dwustanowiskowy0000
Budynek gospodarczy GB22 blaszany dwustanowiskowy0000
Budynek gospodarczy GB23 blaszany dwustanowiskowy0000
Budynek gospodarczy GB24 blaszany dwustanowiskowy 0000
Budynek gospodarczy GB25 blaszany jednostanowiskowy0000
Budynek gospodarczy GB26 blaszany dwustanowiskowy zpomieszczeniem gospodarczym0000
Budynek gospodarczy GB27 blaszany trzystanowiskowy0000
Budynek gospodarczy GB28 blaszany z wiatą0000.57
Budynek gospodarczy GB29 blaszany jednostanowiskowy0000.36
Budynek gospodarczy GB4 blaszany jednostanowiskowy z pomieszczeniem gospodarczym0000
Budynek gospodarczy GB42 blaszany jednostanowiskowy z pomieszczeniem gospodarczym 0000
Budynek gospodarczy GB43 blaszany segmentowy0000
Budynek gospodarczy GB7 blaszany dwustanowiskowy z pomieszczeniem gospodarczym0000
Budynek gospodarczy GB8 blaszany trzystanowiskowy0000
Budynek gospodarczy GB9 blaszany dwustanowiskowy0000
Budynek gospodarczy GM1 z częścią mieszkalną1.0340.00421440.96
Budynek gospodarczy GM2 budynek owo-mieszkalny0.8220.01101.52
Budynek gospodarczy GP1 szkielet drewniany dostawiany0000
Budynek gospodarczy Zamów podpiwniczenie u0000
Budynek gospodarczy/kuchnia letnia z zielonym dachem0000
G112 Budynek Gospodarczy0.3030.0058690.81
G113 budynek gospodarczy0.4710.00400.78
G114 budynek gospodarczy0.370.00400.52
G150 budynek gospodarczy0.3850.00500.62
G151 budynek gospodarczy0.3910.00400.62
G180 budynek gospodarczy0.150.0024290.39
G180 szkielet drewniany budynek gospodarczy0000
G181 budynek gospodarczy0000
G182 budynek gospodarczy 0.2390.00100.26
G236 garaż z pomieszczeniami gospodarczymi0.8590.00803.54
G237 garaż / magazyn z pomieszczeniami gospodarczymi0.8210.01703.5
G238 garażu / magazyn z pomieszczeniami gospodarczymi3.6320.02602.62
G256 budynek gospodarczy0.0990.0055940.17
G300 Budynek gospodarczy0.570.00500.67
G301 budynek gospodarczy0000
G301 szkielet drewniany budynek gospodarczy0000
G312 Budynek Gospodarczy0.5690.00300.79
G312 budynek gospodarczy szkielet drewniany0000
G326 Budynek gospodarczy0.5210.00500.57
G326 szkielet drewniany budynek gospodarczy0000
G3310.3020.00200.32
G3320.1830.00300.44
G44 budynek gospodarczy0.3280.0038140.59
G44 szkielet drewniany budynek gospodarczy0000
G45 Budynek Gospodarczy0.2820.00410120.41
G46 budynek gospodarczy0000
G52 budynek gospodarczy0.2760.0035170.43
G52 budynek gospodarczy z bali drewnianych0.1650.00800.43
G52 szkielet drewniany budynek gospodarczy0000
G55 Budynek Gospodarczy0.1980.0038580.7
Projekty stajni

S1 stajnia dla koni - 2 boksy0.5960.0101.1
S10 stajnia dla koni - 4 boksy0.6980.01402.05
S11 stajnia dla koni - 4 boksy0.3560.01101.72
S12 stajnia dla koni - 4 boksy0.6850.01101.91
S13 Stajnia dla koni - 4 boksy0.710.01402.12
S14 Stajnia dla koni - 4 boksy0.770.01718702.1
S15 stajnia dla koni - 2 boksy0.7170.00901.39
S16 Stajnia dla koni - 4 boksy0000
S17 Stajnia dla koni - 4 boksy0.6870.01716942
S18 stajnia dla koni - 4 boksy0.7870.01818482.43
S19 Stajnia dla koni - 8 boksów1.4770.03302.9
S2 stajnia dla koni - 2 boksy0.6390.01101.23
S20 Stajnia dla koni - 10 boksów2.6220.03703.35
S21 Stajnia dla koni - 12 boksów3.6930.04603.94
S22 stajnia dla koni - 16 boksów1.3520.06233664.86
S23 Stajnia dla koni - 9 boksów1.9920.02300
S23 z bali drewnianych - 9 boksów1.5690.11800
S23A Stajnia dla koni - 9 boksów2.0270.03400
S24 Stajnia dla koni - 20 boksów3.8240.03608.64
S25 Stajnia dla koni - 16 boksów + część mieszkalna3.0530.05405.5
S26 Stajnia dla koni - 4 boksy0.950.01602.1
S27 Stajnia dla koni - 4 boksy0.9340.97322342.45
S28 stajnia dla koni - 4 boksy + część mieszkalna0.9390.0202.75
S29 stajnia dla koni - 4 boksów0.9480.02722632.7
S3 stajnia dla koni - 2 boksy0.520.01201.35
S30 Stajnia dla koni - 8 boksów1.7790.01203.95
S31 Stajnia dla koni - 3 boksy1.6650.0219031.91
S32 Stajnia dla koni - 6 boksów0.9920.01302.83
S33 Stajnia dla koni - 16 boksów3.4610.05605.07
S34 Stajnia dla koni - 4 boksy1.2060.02802.98
S35 Stajnia dla koni - 4 boksy0.9680.01502.03
S36 Stajnia dla koni - 6 boksów1.0830.04804.35
S37 Stajnia dla koni - 3 boksy1.4020.01902.4
S38 Stajnia dla koni - 5 boksów1.4990.02603.72
S39 Stajnia dla koni - 37 boksów5.3920.105011.38
S4 stajnia dla koni - 2 boksy0.5540.00701.42
S40 Stajnia dla koni - 26 boksów10.260.108010.86
S41 Stajnia dla koni - 4 boksy0.8420.02402.1
S42 Stajnia dla koni - 4 boksy0.5630.02702.75
S43 Stajnia dla koni - 6 boksów2.590.03504.11
S44 stajnie na 13 boksów z ujeżdżalnią7.3090.025012.84
S45 Ujeżdżalnia0000
S46 Ujeżdżalnia0000
S47 Lonżownia0000
S49 Stajnia dla koni - 6 boksów0000
S5 stajnia dla koni - 2 boksy0.6350.01415401.4
S6 stajnia dla koni - 2 boksy0.6030.0101.72
S7 stajnia dla koni - 2 boksy0.5850.00901.57
S8 stajnia dla koni - 4 boksy0.7460.01301.49
S9 stajnia dla koni - 4 boksy0.610.0101.6


KONTAKT

tel. (32) 43-50-829
tel. 502 575 920,
e-mail: NAPISZ DO NAS

NA SKRÓTY

Garaże 1 stanowiskowe
Garaże 2 stanowiskowe
Garaże 3 stanowiskowe
Garaże 4 stanowiskowe
Garaże wielostanowiskowe

Projekty garaży jednospadowych
Projekty garaży z pomieszczeniem gospodarczym
Projekty garaży z częścią mieszkalną
Projekty garaży wolnostojących

Garaże bliźniaki
Garaże z grillem
Garaże dla busa
Garaże z pomieszczeniem rekreacyjnym
Garaże do budowy w granicy działki
Garaże z zapleczem wypoczynkowym
Garaże z poddaszem
Garaż do adaptacji na warsztat
Garaże podpiwniczone
Garaże z sanitariatem
Garaże ze stanowiskiem na łódkę
Garaże z wiatą

Projekty garaży i budynków gospodarczych

WYSZUKIWANIE

  • Nazwa:

  • Pow. od:

  • Pow. do:

  • Kategoria:

facebook